KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983478
nr 1298 3478
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Musik Café". Olja på duk, 34x26,5cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:16:28
16/12 00:24:18